g1Muzyczne Spotkanie Odcienie Jazzu max1Kolejne spotkanie z muzykami Filharmonii Krakowskiej o tytule „Odcienie Jazzu” odbyło się 17 lutego 2020 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Doktor Miłość 2020 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zaprosiło mieszkańców Gminy Brzeźnica na komedię muzyczną "Doktor Miłość", która wystawiona została 9 lutego 2020 r. w sali widowiskowej naszego centrum.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Ferie Maraton artystyczny Zator max1Ostatnią atrakcją ferii zimowych z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy był udział w warsztatach wyjazdowych "Kreatywnie dla wytrwałych czyli maraton artystyczny" w dniach 7-8 lutego 2020 r.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmiki

ROK ZATOR

filmik ROK Zator

Więcej…

 

Spektakl Pinokio max1W czwartkowe popołudnie 6 lutego 2020 r. w Wiejskim Domu Kultury w Paszkówce można było obejrzeć spektakl teatralny "Pinokio" w wykonaniu aktorów Teatru Blaszany Bębenek. To kolejna atrakcja dla najmłodszych podczas tegorocznych ferii zimowych z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Zajęcia rekreacyjne III max1Ostatnie feryjne zajęcia rekreacyjne "Rusz głową i szalej razem z nami" odbyły się w czwartkowe przedpołudnie 6 lutego 2020 r. w sali tanecznej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Jak zwykle było gwarno i wesoło.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Lutowe spotkanie seniorów 2020 max1W pierwszą środę miesiąca 5 lutego 2020 r. w budynku Dworca PKP w Brzeźnicy odbyło się spotkanie Klubu Seniora, działającego przy Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach robienia "ziołowych świec na zimowe wieczory", które prowadzili Halina i Maciej Szymanowscy - właściciele Gospodarstwa Edukacyjno-Zielarskiego "U Maciejowej" z Jastrzębi.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj347
Miesięcznie13423
Wszystkie1171376
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama