g1Jubileusz 50 lecia 2020 max1W niedzielę 19 stycznia 2020 r. w Galerii Polsko-Słowackiej w Brzeźnicy odbyła się uroczystość "Złotych Godów" czyli jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego par z terenu Gminy Brzeźnica. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji drogich jubilatów w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzykujące Brzdące I 2020 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy kontynuuje cykl zajęć umuzykalniających dla dzieci do 3 lat. Muzykujące Brzdące spotkały się znów w sali tanecznej CKiP w Brzeźnicy w czwartek 16 stycznia 2020 r.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Muzyczne Spotkanie Jaś i Małgosia 2020 max1Po przerwie świątecznej 13 stycznia 2020 r. zawitali w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy muzycy z Filharmonii Krakowskiej z operową bajką na święta "Jaś i Małgosia". Uczestnikami tego spotkania byli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy, Szkoły Podstawowej w Marcyporębie, podopieczni Dziennego Domu Seniora w Marcyporębie oraz seniorzy z Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Konkurs Kolęd 2020 max1Niedzielne popołudnie 12 stycznia 2020 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy upłynęło pod znakiem śpiewania kolęd. Wszystko to za sprawą Konkursu kolęd "Niech kolęduje z nami cała ziemia", który od wielu lat jest wpisany w kalendarz imprez organizowanych przez Centrum Kultury.

FOTOGALEREIA

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Jasełka 2020 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy było organizatorem XX Gminnego Przeglądu Przedstawień Jasełkowych, który odbył się 11 stycznia 2020 r. Do tegorocznego przeglądu zgłoszono tylko dwa przedstawienia, ale mamy nadzieję, że zwyczaj tworzenia widowisk o Bożym Narodzeniu nie jest w trakcie wygasania.

FOTOGALERIA

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Spotkanie seniorów styczeń 2020 max1W środę 8 stycznia 2020 roku odbyło się noworoczne spotkanie Klubu Seniora, działającego przy Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. Po raz kolejny grupa Seniorów spotkała się w odnowionym niedawno budynku Dworca PKP w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj71
Miesięcznie1929
Wszystkie1156835
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama