g1Gminny Konkurs Recytatorski 2019 max1Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy od wielu lat jest organizatorem Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla dzieci szkolnych. W niedzielne popołudnie 10 listopada 2019 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury zgromadzili się uczniowie szkół podstawowych z: Brzeźnicy, Łączan, Marcyporęby, Paszkówki i Tłuczani, którzy wzięli udział w zmaganiach konkursowych.

FOTOGALERIA

Więcej…

 

Kreatywna mama listopad max1 copyW czwartkowe przedpołudnie 7 listopada 2019 roku po raz pierwszy w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyły się warsztaty twórcze Kreatywna Mama dla mam ze swoimi małymi pociechami od 0-3 lat.

FOTOGALERIA

kulturalnypowiat.pl

Więcej…

 

Muzyczne Spotkanie Jedwabnym szlakiem do Chin max1W poniedziałkowe przedpołudnie 28 października 2019 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy ponownie gościliśmy muzyków z Filharmonii Krakowskiej. Tym razem podczas muzycznych spotkań wędrowaliśmy wspólnie "Jedwabnym szlakiem do Chin". Uczestnikami spotkania byli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy oraz podopieczni Domu Seniora w Marcyporębie i Łączanach.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

Więcej…

 

Maraton Charytatywny Zumba Brzeźnica 2019 max1W niedzielne popołudnie 27 października 2019 r. w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy rozbrzmiewała głośna muzyka. Wszystko za sprawą Maratonu Charytatywnego dla Sebastiana, podczas którego królowała ZUMBA.

FOTOGALERIA

Obejrzyj filmiki

Więcej…

 

Dzień Seniora w Bęczynie max1 copyMiesiąc październik obfituje w imprezy organizowane dla seniorów z terenu Gminy Brzeźnica. W niedzielne popołudnie 27 października 2019 r. odbył się Dzień Seniora w Bęczynie. Organizatorami tego wydarzenia byli: Rada Sołecka w Bęczynie, Koło Gospodyń Wiejskich w Bęczynie oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

obejrzyj filmik

Więcej…

 

Dzień Seniora w Paszkówce 2019 max1Rada Sołecka w Paszkówce oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy byli organizatorami Dnia Seniora w Paszkówce, który odbył się 26 października 2019 r. Obchody Dnia Seniora rozpoczęły się Mszą Świętą, która została odprawiona w Kościele Przemienienia Pańskiego w Paszkówce.

FOTOGALERIA

Więcej…

 
Szukaj

bip logo 2 copy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
Wczoraj71
Miesięcznie1916
Wszystkie1156822
Naszą witrynę przegląda teraz 176 gości 
Najczęściej czytane
CKiP proponuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama