- Strona Główna
- Kontakt
- RODO
- Misja
- KALENDARIUM
- Stałe formy pracy
- Imprezy cykliczne
- Galeria polsko-słowacka
- Dom polsko-słowacki
- Praca
- Usługi
- Galeria Fotograficzna - Archiwum
- Galeria Fotograficzna 2016
- Galeria Fotograficzna 2017
- Galeria Fotograficzna 2018
- Galeria Fotograficzna 2019
- Galeria Fotograficzna 2020
- Taka Malownicza Gmina
- TURYSTYKA
- TWÓRCY
- Zamówienia Publiczne - Przetargi
- Poczta e-mail
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego: Spotkania bliskie sercu
Jedną z kategorii konkursu o papieżu pod nazwą "Odnowił Oblicze Polskie Ziemi - Wielki Pontyfikat Jana Pawła II" był konkurs plastyczny, którego temat przewodni brzmiał: "Spotkania bliskie sercu". Do Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy napłynęło 70 prac plastycznych. Konkurs podzielono na cztery kategorie wiekowe: przedszkole + "0", klasy I-III, klasy IV-VI i gimnazjum. Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Wolska, Dorota Kawa i Kazimierz Mostowik oceniła prace w następujący sposób:
.
KATEGORIA I /Przedszkole + „0”/
I miejsce – Krzysztof Antos PS Brzeźnica
II miejsce – Dominika Oleksy ZSP Tłuczań
III miejsce – Lidia Jucha PS Brzeźnica
Wyróżnienie – Weronika Maślona ZSP Tłucza
Wyróżnienie – klasa „0” SP Marcyporęba
KATEGORIA II /kl. I-III/
I miejsce – Agnieszka Babska SP Paszkówki
II miejsce – Jakub Bolek SP Paszkówka
III miejsce – Weronika Faber i Andrzej Jucha SP Marcyporęba
Wyróżnienie – Jakub Czerwik ZSP Tłuczań
Wyróżnienie – Marek Morek SP Paszkówka
Wyróżnienie – Mateusz Torba ZSP Brzeźnica
Wyróżnienie – Emilia Lang ZSP Brzeźnica
Wyróżnienie – Kamila Klaja ZSP Tłuczań
Wyróżnienie – Klaudia Kucharczyk SP Paszkówka
Wyróżnienie – Marcelina Cichoń ZSP Tłuczań
Wyróżnienie – Przemysław Kucharczyk SP Paszkówka
Wyróżnienie – Dominik Pomietło SP Marcyporęba
KATEGORIA III /kl. IV-VI/
I miejsce – Kamila Grzesiak ZS Łączany
II miejsce – Aneta Monica SP Chrząstowice
III miejsce – Anna Gawęda ZSP Tłuczań
Wyróżnienie – Monika Cygan ZS Łączany
Wyróżnienie – Patryk Kozioł ZS Łączany
KATEGORIA IV /gimnazjum/
I miejsce – Marcin Marszałek ZSP Brzeźnica
II miejsce – Sylwia Bilska ZSP Brzeźnica
III miejsce – Martyna Daniel ZSP Brzeźnica